KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7931193
nr 793 1193
Akvareller
4 st. motiv från Rom & Rom, signerade, ca 30x20
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:59:20
100 kr
250 kr
400 kr